24. Samostatná klubová výstava KDO Konopiště – výsledky

V sobotu 7. 5. 2022 se na Konopišti konala 24. Samostatná klubová výstava  KDO a přehlídka chovných psů a fen. Celkově bylo předvedeno 93 psů, z toho 52 malých münsterlandských ohařů, 28 německých ohařů dlouhosrstých a 13 velkých münsterlandských ohařů. MMO posuzovala paní Jana Šmídová, DO a VMO paní Ing. Lenka Fialová.

Celkovým vítězem se stal pes DO Arni z Bzeneckých vinic – majitel Vladimír Pavelek, chovatel Ing. Ivan Černý, který získal ve třídě otevřené ocenění V1, CAC, KV, BOB a v závěrečné soutěži titul BIS.

Nejlepší fenou DO se stala Iriss z Budišovské doliny – majitel Karel Krátký, chovatel Milan Doležal, která ve třídě vítězů obdržela ohodnocení V1, CAC, KV, BOS.  Nejlepšími mladými jedinci byli Egon z Jeleňové – majitelka Martina Bártová, chovatel Miroslav Hlinský a Běla z Mechova – majitel i chovatel Ing. Jiří Kec.

Mezi MMO zvítězila fena Arin z Krásného Hrušova – majitel Ing. Vlastimil Kothánek, chovatel Jaromír Staněk, která si ze třídy pracovní odnesla ocenění V1, CAC, KV, BOB. Klubovým vítězem (V1, CAC, KV) mezi psy se stal Papageno od Pstruží říčky – majitelka Veronika Fojtů, chovatelka Jana Šmídová. Tituly V1, CAJC, BOJ a BOS si odnesl mladý pes Faun z Florianova dvora – majitel Bohuslav Mužák, chovatel MVDr. Luboš Šlapanský. Nejlepší mladou fenou MMO byla Aga z Hanačova – majitel Ing. Vlastimil Houdek, chovatelka MUDr. Ruth Graclová, která získala hodnocení V1, CAJC.

Nejkrásnějším VMO se stal Argos II Svatoborský revír – majitel Martin Malý, chovatelka Ing. Lenka Fialová, jenž byl v mezitřídě oceněn hodnocením V1, CAC, KV, BOB. Ze třídy vítězů vzešla nejlepší fena VMO Zafira Svatoborský revír – majitel Bc. Josef Peroutka, chovatelka Ing. Lenka Fialová, ocenění V1, CAC, KV, BOS. Z mladých si pak V1 a tituly CAJC a BOJ odnesl pes Astor Junior od Nezdického potoka – majitel Petr Pořádek st., chovatel Ing. Milan Polák a V1, CAJC fena Annie od Hracholuské přehrady – majitel i chovatel Radek Tomášek.

Všem zúčastněným srdečně gratulujeme!

Krásné fotky z kruhu VMO a DO, kterými nás opět potěšila slečna Monika Topková, najdete ZDE.

Katalog z výstavy se získanými známkami jednotlivých psů najdete ZDE.

Celkové výsledky s posudky a fotkami budou co nejdříve doplněny.

 

 

 

 

Napsat komentář