Klubová výstava v Námešti na Hané

V sobotu 18. června 2022 se konala Klubová výstava v Náměšti na Hané. 39 malých münsterlandských ohařů, 11 německých dlouhosrstých ohařů a stejný počet velkých münsterlandských ohařů posuzoval zkušený rozhodčí MVDr. Luboš Šlapanský.

Nejlepším MMO – V1, CAJC, BOJ a BOB se stal mladý pes Thor od Pstruží říčky Kateřiny Moravcové. Vítězem klubové výstavy mezi dospělými psy MMO byl Art Zimní vrch (V1, CAC, VKV) Václava Texla. U fen si titul V1, CAJC odnesla mladá fena Beretta od Jeleního lesa majitelů Jany Sommerové a Lukáše Gajdošíka. Vítězkou klubové výstavy se stala Pretty od Pstruží říčky Petry Ondrušové, která si odnesla hodnocení V1, CAC, BOS a VKV. 

U německých dlouhosrstých ohařů byly celkově předvedeny pouze tři feny, z nichž žádná tentokráte nezískala titul. U psů si ze třídy mladých odnesl V1, CAJC a BOJ Bak z Lesa Ouliště Václava Hejny, Vítězem klubové výstavy se stal Janko z Budišovské doliny Jana Poláška – V1, CAC, VKV, BOB.

U velkých münsterlandských ohařů si ze třídy mladých nejlepší ocenění V1, CAJC odnesl Berry Bart Bernitas Elišky Dufkové. Vítězem klubové výstavy se stal Arm od Rybníka Žabince Kristýny Rychlé, který si ve třídě veteránů odnesl krásné hodnocení s oceněním V1, BOV, BOS, VKV. Ze čtyř předvedených fen a vlastně ze všech VMO se nejvíce líbila Ary z Hlubočanského hájku Hany Holčákové, která si ze třídy vítězů odnesla ocenění V1, CAC, BOB a Vítěz klubové výstavy. 

Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za příjemně strávený den na další z klubových akcí.

Kompletní výsledky včetně posudků a fotek jednotlivých psů budou co nejdříve doplněny do sekce Výsledky klubových výstav.

Napsat komentář