MVZ VMO a KS MVZ Bažantnice Radany 2022

O víkendu 24.- 25. září 2022 se v prostorách Bažantnice Radany uskutečnila vrcholná akce klubu – Mezinárodní všestranné zkoušky velkých münsterlandských ohařů a Klubová soutěž MVZ, obojí se zadáním titulu CACIT, CACT. Do každé ze soutěží nastoupilo 6 psů se svými vůdci a stejně tak v každé soutěži došli 3 psi v ceně.

Vítězem Mezinárodních všestranných zkoušek VMO a Klubovým všestranným vítězem 2022 se stal pes Zefír Junior od Nezdického potoka s vůdcem Michalem Klasnou. Tento pes získal ocenění za nejlepší práci v poli a tituly CACIT a CACT. Na druhém místě, také v I. ceně, se umístila fena Zita Junior od Nezdického potoka s vůdkyní Zuzanou Menclovou, získala ocenění za nejlepší práci na vodě a v lese.

Klubovou soutěž – MVZ vyhrála fena MOK Piaf Vives Bohemia, která došla s vůdkyní Jitkou Kubátovou jako jediná v I. ceně.

Věřím, že všichni zúčastnění prožili příjemný víkend v přátelské atmosféře a perfektních revírech pro prozkoušení ohařů. Organizátorům patří velký dík za úsilí a přípravu celé akce! Jmenovitě především děkuji Lence Fialové, dále Jiřímu Tíkovi, který zajistil mimo jiné i množství cen pro vítěze, dále Jaroslavu Šímovi za administrativu. V neposlední řadě, také děkuji slečně Monice Topkové za fotodokumentaci. Do budoucna bych si přála, aby se nejen Klubová soutěž – MVZ, ale i ostatní zkoušky, které klub pořádá, těšily většímu zájmu z řad členů klubu s našimi plemeny.

Celkové výsledky najdete v sekci Výsledky klubových zkoušek z výkonu

Zuzana Menclová

Napsat komentář