Výsledky 22. Samostatné klubové výstavy KDO

V neděli 9. 8. 2020 se konala 22. Samostatná klubová výstava KDO a přehlídka chovných psů a fen na Konopišti. Na výstavu bylo celkově přihlášeno 62 jedinců. Malé münsterlandské ohaře posuzoval pan Petr Buba, velké münsterlandské ohaře a německé dlouhosrsté ohaře pan doktor Miroslav Kalich.

Jako nejkrásnější pes MMO a zároveň vítěz celé výstavy byl vybrán DYK Z LOVČICKÉ HÁJOVNY – V1, CAC, BOB, KV, BIS. Nejlepší fenou MMO byla BRITA OD MELUZÍNY – V1, CAC, KV, BOS.

Mezi velkými münsterlandskými ohaři zvítězila fena WINDY SVATOBORSKÝ REVÍR – V1, CAC, KV, BOB, nejlepším psem byl ZEFÍR JUNIOR OD NEZDICKÉHO POTOKA – V1, CAC, KV, BOS a nejlepším mladým jedincem XERO SVATOBORSKÝ REVÍR – V1, CAJC, BOJ.

Z německých dlouhosrstých ohařů byl nejlepším psem NERON Z KA-MIR BOHEMIA – V1, CAC, KV, BOB, nejlepší fenou pak ALMA JOMAPO – V1, CAC, KV, BOS a nejlepším mladým jedincem IRWIN Z BUDIŠOVSKÉ DOLINY – V1, CAJC, BOJ.

Všem zúčastněným gratulujeme ke krásným výsledkům!

Katalog z výstavy s oceněním všech jedinců najdete už nyní v sekci Výsledky z klubových výstav. Kompletní výsledky s posudky a fotkami tam budou doplněny.

 

 

Napsat komentář