ZMĚNA A ODSTÁVKA WEBU KDO

Vážení členové a příznivci KDO,

jak jste si jistě mnozí všimli, několik dní nebyly k dispozici webové stránky KDO a nyní se Vám otevřely ve zcela novém provedení. Někteří z vás mě kontaktovali v mailu, někteří po telefonu. Pro všechny ostatní, důvodem výpadku byla blokace našich stránek (i mých soukomých) ze strany webhostingu, příčinu si dovolím ocitovat „vaše stránky jsou velmi navštěvované, je tudíž velký přenos dat a proto budou stránky blokované. V příloze posíláme navýšení o několik tisíc korun, po zaplacení stránky znovu odblokujeme“. Jelikož požadavek o velké navýšení roční částky neodpovídal nabízeným službám a servisu, ale také pro způsob jednání nepřipustila jsem dále v tomto směru žádnou debatu!

Tak tedy, představuji Vám náš nový web, který vznikl velmi rychle, ale i tak mi nedalo oživit web mnohými ze svých fotografií z nichž hlavní budu půběžně měnit aby se vystřídala všechna plamena . Snad jsem na nic nezapomněla a stejně jako v případě před dvěma lety, i nyní budu ráda za Vaše podněty, návrhy na vylepšení a také komentáře!

Doufám, že náš nový web je pro Vás přehlednější, budete se rychleji a snadněji orientovat a oceníte několik užitečných novinek..

Pěkny adventní čas Vám všem přeji a jdu se vrhnout na mé, stále blokované, webstránky.. Katka Lisová

Napsat komentář