Archiv chovných fen VMO

Archiv je veden od chovné sezony r. 1998

“od Nezdického potoka”

Geri od Nezdického potoka, Člp/VMO/1302, vr. 1. 7. 2005, DKK 0/0, V, oko H, 60 cm, 2x CAC, CACIB, BOB, PZ I. c., BZ I. c., nos 4, hlasitá na stopě, O: Dexter Ciperro M: Yasmina v. Hubertus Bründl
Maj. Jana Šťovíčková, Staré Místo 71, 506 01 Jičín

Gabriela od Nezdického potoka, Člp/VMO1300, vr.1. 7. 2005, DKK 0/0
V, oko H, 61 cm, Klubový vítěz 2007, český junior šampion, 2x CAJC SK, CAC, R. CACIB, BOB, ZV I. c., PZ I. c., VP II. c., VJP 74 b., HZP 161 b.,nos 4, hlasitá na viděnou, stopa zajíce 10, stopa živé kachny 10, O: Dexter Ciperro M: Yasmina v. Hubertus Bründl, Maj. Zuzana Fialová, Milence 64, 340 22 Nýrsko

Happy Junior od Nezdického potoka, ČLP/VMO/1335, vr. 5. 3. 2006, DKK 0/0, V, CAC, CACIB, ZV I.c., PZ I.c., VP I.c., LZ III.c., nos 4, O: Andy od Funbergu M: Vanda od Nezdického potoka, Maj.: Ing. Michal Pernica, Píně 384, 371 01 Nové Strašecí

Chery od Nezdického potoka, ČLP/VMO/1345, vr. 10. 3. 2006, DKK 0/0, V, 2x CAC, Res. CACIB, CACIB, BOB, ZV I. c., PZ I. c., Memoriál Dr. Soukupa ZV I. c., 7LZ I. c., VP I. c., PZ I. c. CACT, MVZ I. c., CACT, CACIT, Nejlepší pole, nos 4, hlasitá na viděnou, o: Cisko von der Langen Weide m: ICH Yasmina vom Hubertus Bründl
maj.: Ing. Milan Polák, Osvobození 922, 342 01 Sušice

Leontýnka od Nezdického potoka, ČLP/VMO/1457, vr. 4. 6. 2007, DKK 0/1, V, český junior šampion, Evropský vítěz, Vítěz speciální výstavy, 6x CAC, 5x CACIB, 4x, BOB, 2x BIG 3, Zuchtschau sg/v, Memoriál Dr. Soukupa ZV – I. c. CACT, VP I. c., PZ I. c. Res. CACT, VJP 75 bodÛ – stopa zajíce 10, HZP 182 bodů – stopa živé kachny 10
o: ICH Kirki Ciperro m: ICH Yasmina vom Hubertus Bründl, maj.: Ing. Lenka Fialová, Milence 64, 340 22 Nýrsko

Nina Junior od Nezdického potoka, ČLP/VMO/1537, 2. 8. 2008, DKK 0/0, V, CAJC 2x, CAC 6x, CACIB 2x, res.CACIB 2x, Národní vítěz, BOB 2x, BIG2 Junior, BIG5, český Junior šampion,, VJP- 59 bodů, ZV-CACT MVS- I.c., LZ I.c., PZ I.c., nos 4, hlasitá na viděnou, O: Lord II. von den Langen Weide M: Gabriela od Nezdického potoka
Maj.: Zuzana Fialová, Milence 64, 340 22 Nýrsko

Ola od Nezdického potoka, ČLP/VMO/870, vr. 12. 4. 1999, DKK 1/1, V, 2x CAJC, oko H, 61 cm
O: Dexter Ciperro M: Gary ze Selmického revíru, Maj.: Josef Raděj, Křenovy 35, 345 61

Paty od Nezdického potoka, ČLP/VMO/921, vr. 15. 1. 2000, DKK 0/0, Výborná, Český šampión, 3x CAC, R.CAC, 2x CACIB, R.CACIB, BOB Oko H, 59 cm, , oko H, PZ I.c., O: Eric Ciperro M: Gary ze Selmického revíru, Maj.: Václav Penc, Lány 37, 271 01 Nové Strašecí

Pegi od Nezdického potoka, ČLP/VMO/922, vr. 15. 1. 2000, DKK 1/1, V, CAC, CACIB, BOB, oko H, 60 cm, ZV, PZ I. c., nos 4, O: Eric Ciperro M: Gary ze Selmického revíru, Majitel: Jana Šmídová, 364 52 Žlutice 277

Poly od Nezdického potoka, ČLP/VMO/923, vr. 15. 1. 2000, DKK 2/2, V 1, oko TH, 59 cm, PZ II. c., nos 4, O: Eric Ciperro M: Gary ze Selmického revíru, Majitel: Zdeněk Ryšánek, 664 05 Tvarožná 202

Vanda od Nezdického potoka, ČLP/VMO/1068, vr. 20. 2. 2002, DKK 0/0, V, Český junior šampion, Klubový vítěz, 5x CAC, 4x CACIB, 5x BOB, oko H, 61 cm, CACT, VJP, ZV, PZ, LZ – I. c., MVZ III. c., nos 4, O: Omar od Nezdického potoka M: Yasmina v. Hubertus Bründl, Majitel: Zuzana Fialová, Milence 64, 340 22 Nýrsko

Zuzi od Nezdického potoka, ČLP/VMO/1097, vr. 18. 12. 2002, DKK 0/1, V, CAC, oko TH, 59 cm, ZV, PZ, LZ, VZ – I. c. nos 4, O: Cir od Staré vsi M: Gary ze Selmického revíru, Majitel: Milan Andrle, 351 32 Hazlov 352

“od Staré vsi”

Brita od Staré vsi, Člp. 693, vr. 30. 4. 1996, DKK 0/0, V, CAC 2x, R.CAC, BOB, oko H, 62 cm, PZ I.c., nos 4, ZO 4, O: Ben z Chotěšovské kovárny, M: Cina z Vílova, maj.: Václav Šavlík, Mezholezy 1, 345 11 Úsilov, okr. Domažlice

Denny od Staré vsi, ČLP/VMO/935, vr. 17. 3. 2000, DKK 0/1, Výborná, CAC, CACIB,oko H, 59 cm, ZV I.c., PZ I.c., ZO 4, O: Arno Ciperro M: Brita od Staré vsi, Maj.: Václav Šavlík, Mezholezy 1, 345 06 Kdyně

Dora od Staré vsi, Člp/VMO/936, vr.17. 3. 2000, DKK 0/0, Výborná, CAC, CACIB, oko H, 61 cm,ZV I.c.,PZ I.c.,ZO 4, O: Arno Ciperro M: Brita od Staré vsi, Maj.: Šavlík Václav, Mezholezy 1, 345 06 Kdyně

Dona od Staré vsi, ČLP/VMO/934, vr. 17. 3. 2000, DKK 2/2, V, CAC, CACIB, BOB, oko H, 60 cm, ZV, PZ I. c., nos 4, O: Arno Ciperro M: Brita od Staré Vsi, Majitel: Václav Fišer, Úboč 32, 345 43 Koloveč

Hela od Staré vsi, ČLP/VMO/1109, vr. 4. 2. 2003, DKK 0/0, Výborná, CAJC, 4x CAC, 2x CACIB, 4x BOB, Klubový vítěz 2005, oko H, 60 cm, ZV III. c., VP I. c., PZ II. c., nos 4, 3, hlasitá na stopě
O: Nobby vom Anzenthal M: Denny od Staré vsi, Maj. Daniela Průchová, Ves Touškov 125, 333 01 Stod

“Ranzern Wald

Asta Ranzern Wald, ČLP/VMO/1078, vr. 22. 3. 2002, DKK 0/0, V, 61 cm, PZ I. c., nos 4, O: Gonzo vom Freihof M: Asta Švejborka, Majitel: Drahomír Bambula, Rančířov 35, 586 01 Jihlava

Arga Ranzern Wald, ČLP/VMO/1077, vr. 22. 3. 2002, DKK 0/0, VD, oko H, 62 cm, ZV, PZ – I. c., nos 4
O: Gonzo vom Freihof M: Asta Švejborka, Maj.: Jaroslav Záloha, 671 22 Šatov 184

Brita Ranzern Wald, Člp 1132, vr. 24. 4. 2003, DKK 0/0, VD, 59 cm, oko SH, ZV, PZ – I. c., nos 4, O: Gonzo v. Freihof M: Asta Švejborka, Maj: Milan Kocourek, Otvovická 9/403, 165 00 Praha 6

“Svatoborský revír”

Chyra Svatoborský revír, Člp. 585, vr. 9. 1. 1995, DKK I/I, V, ČŠ, IŠ, oko H, 60 cm, PZ, VP, LZ I.c., MVZ II.c., nos 4, ZO 4, O: Car z Černého lesa, M: Ora z Dianina revíru, maj.: ing. Lenka Fialová, Zelená Lhota 76, 340 22 Nýrsko, okr. Klatovy

Ida Svatoborský revír, ČLP/VMO/682, vr. 24. 2. 1996, DKK 1/1, VD, oko SH, 62 cm, ZV I.c.,PZ I.c., LZ I.c., ZO 4, O: Car z Černého lesa M: Ora z Dianina revíru, Maj.: ing. Blanka Šindelářová, 350 02 Podlesí 25

Juli Svatoborský revír, ČLP/VMO/760, vr. 8.3.1997, DKK O/O, V,CAC,R.CACIB, oko tmavé, 60 cm, ZV I.c., PZ I.c., ZO 4, O:Astor Orlovy M:Ora z Dianina revíru, Maj.: Svatopluk Lattenberg, Milotice 2

Katy Svatoborský revír, ČLP/VMO/883, vr. 3. 5. 1999, DKK 0/0, V, oko TH, 61 cm, PZ, VP I. c., nos 4, O: Dexter Ciperro M: Chyra Svatoborský revír, Majitel: Jana Šťovíčková, Staré Místo 71, 506 01 Jičín

Kiki Svatoborský revír, ČLP 885, vr. 3. 5. 1999, DKK 0/0, Výborná , Český šampion, Klubový vítěz 2002, 5x CAC, 2x CACIB, BOB, ZV, PZ, LZ, MVZ I.c., VJP 77b., O.: Dexter Ciperro M.:Chyra Svatoborský revír, Maj.: Miloš Hauzar, Semtín 11, 259 01 Votice

Little Star Svatoborský revír, Člp/VMO 1468, vr. 15. 12. 2007, DKK 0/0, V, 3 x CAC, Res.CACIB, NV, BOB, oko TMH, 61 cm, ZV III.c., PZ I.c., nos 4, hlasitá na stopě, O: ICH Kirki Ciperro M: Chera ze Selmického revíru
Maj.: Václav Šavlík, Mezholezy 1, Kdyně

“Švejborka

Ajka Švejborka, ČlpVMO/877, vr. 26. 5.1999, DKK 0/0, Velmi dobrá, oko H, 63 cm, ZV III. c., PZ II.c., VP II.c., O: Andi vom Kaiserstein M: Dina z Prohořel, Maj.: ing. Martin Duroň, Wolkerova 466, 749 01

Asta Švejborka, ČLP/VMO/878, vr. 26. 5. 1999, DKK 0/0, Velmi dobrá, oko H, 61 cm, ZV I.c., PZ I.c., LZ III.c. ,ZO 4, O: Andi vom Kaiserstein M: Dina z Prohořel, Maj.: Bambula Drahomír, Rančířov 35, 586 01 Jihlava

Bessy Švejborka, ČLP/VMO/959, vr. 9. 5. 2000, DKK 1/1, VD, oko SH, 59 cm, PZ I. c., nos 4,
O: Lord z Dianina revíru M: Dina z Prohořel, Maj.: Jan Nezbeda, Barandov 419, 378 04 Chlum u Třeboně

“z Janošovy louky

Gira z Janošovy louky, ČLP VMO/850, vr. 20. 3.1999, DKK 0/0, Velmi dobrá, oko H, 59 cm, ZV III.c., PZ I.c., VP I.c., MVZ I.c.,O: Gonzo vom Freihof M: Bety z Chlumecké bažantnice, Maj.: Ladislav Perný, Babice 18, 503 51

Hera z Janošovy louky, Člp VMO/948, vr. 14. 4. 2000, DKK 0/0, Velmi dobrá, oko H, 60 cm, PZ I.c., LZ I.c., VP I.c.,, O: Baddy Bohemia Brüx M: Bety z Chlumecké bažantnice, Maj.: Ing. František Krestýn, 783 85 Šumvald 71

Chanel z Janošovy louky, ČLP/VMO/1414, vr.30. 4. 2007, DKK 0/0, V, CAC, 60cm, oko H, ZV I.c., VP I.c.,PZ I.c., LZ III.c., MVZ II.c. , nos 4, O: Car z Týnecké kovárny M: Conny od Hořenické tvrze
Maj.: Škarytka Jaroslav, Hořenice 10, Jaroměř 551 01

“z Jabloňové zahrady”

Ajka z Jabloňové zahrady, ČLP/VMO/1045, vr. 25. 1. 2002, DKK 0/0, V, CAC, NV, BOB, oko H, 59 cm, PZ I. c., nos 4, O: Benn z Hrazanského údolí M: Gira z Janošovy louky, Majitel: Stanislav Řeháček, 503 25 Dobřenice 126

Besina z Jabloňové zahrady, Člp/VMO/1187, vr. 29. 1. 2004, DKK 0/0
Výborná, oko H, 60 cm,, PZ I. c., VP I. c., LZ I. c., BZ II. c., VZ II. c., nos 4, O: Kid Svatoborský revír M: Gira z Janošovy louky, Maj. Ladislav Perný, Babice 18, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Borka z Jabloňové zahrady, Člp/VMO/1190, vr. 29. 1. 2004, DKK 0/0, VD, oko H, 62 cm, PZ II. c., BZ III. c., nos 4
O: Kid Svatoborský revír M: Gira z Janošovy louky, Maj. Ing. Luboš Němec, 503 63 Nepolisy 209

Cilka z Jabloňové zahrady, ČLP/VMO/1260, vr. 18. 5. 2005, DKK 0/0, V, CAC, oko H, 62 cm, PZ I.c., nos 4
o: Berry Vanessa Atalanta m: Gira z Janošovy louky, Maj.: Jitka Malcová, 373 84 Dubné 94

Ema z Jabloňové zahrady, ČLp/VMO/1402, vr. 17. 3. 2007, DKK 0/0, VD, oko TMH, 59 cm, PZ II.c., BZ II.c. , nos 4
O: Barry Vanessa Atalanta, M:Besina z Jabloňové zahrady, Maj.: Ladislav Perný, Babice 18, Chlumec nad Cidlinou

Fany z Jabloňové zahrady, Člp/VMO/1433, vr. 3. 5. 2007, DKK 0/0, V, CAJC, 4 x CAC, CACIB, NV, 2x BOB, oko H, 58 cm, ZV I.c., PZ I.c., KS-MVZ I.c., res.CACT, nos 4, O: Kid Svatoborský revír M: Gira z Janošovy louky
Maj.: Dušan Zalaba, Bobrová 27

“z Maršových dvorů”

Fanny z Maršových dvorů, ČLP/VMO/1170, vr. 9. 9. 2003, DKK 0/0, VD, oko H, PZ I. c., nos 4
O: Omar od Nezdického potoka M: Terka z Touškovských polí, Maj.: Jaromír Pokorný, Vnorovice 8, 380 01 Dačice

Frida z Maršových dvorů, ČLP/VMO/1171, vr. 9. 9. 2003, DKK 0/0, V, český šampion, 5x CAC, 4x CACIB, 4x BOB, oko TH, 60 cm, PZ I. c., SVP I. c., nos 4, O: Omar od Nezdického potoka M: Terka z Touškovských polí
Maj.: Josef Soukup, Jiráskova 12, 664 64 Dolní

“z Městce”

Dina z Městce, ČLP/VMO/1250, vr. 10. 1. 05, DKK 1/1, VD, oko TMH, 59 cm, ZV I.c., LZ III.c., PZ I.c., MVZ I.c. CACT, res.CACT, nos 4, O: Benn z Hrazanského údolí M: Hanka Ciperro, Maj.: Jaroslav Mareš, Šimonkova 342, Heřmanův Městec

Dita z Městce, Člp/VMO/1251, vr. 10. 1. 2005, DKK 0/0, VD, oko H, 58 cm, ZV I. c., PZ I. c., LZ I. c., nos 4
o: Benn z Hrazenského údolí m: Hanka Ciperro, maj.: Vladimír Příhoda, Dřeveš 2, 539 73 Skuteč

Endy z Městce, ČLP/VMO/1370, vr.19. 5. 2006, DKK 1/2, V, CAC, KV, oko TH, 63 cm, ZV I.c., PHPK ZV III.c., LZ I.c., PZ I.c. , nos 4, O: Car z Týnecké kovárny M: Hanka Ciperro, Maj.: Josef Jedlička, Slavkovice 89, 538 03 Heřmanův Městec

Erika z Městce, ČLP/VMO/1369, vr. 19. 5. 2006, DKK 0/0, Výborná, český šampión, KV, Res.CACIB, oko TH, 60 cm, ZV, PZ I.c., nos 4, O: Car z Týnecké kovárny M: Hanka Ciperro, Maj.: Vladimír Kráčmar, Javoříčská 1145, Litovel +Jiří Jelínek, Střelice 40, Olomouc

“z Touškovských polí”

Terka z Touškovských polí,ČLP 832, vr. 4. 1. 1999, DKK 0/0, Velmi dobrá, oko TH, 60 cm, PZ I.c., O.: Gonzo vom Freihof M.:Juna ze Dzbele, Maj.:Vlastimil Vlček, Jemnice 998, 675 31 Jemnice

Una z Touškovských polí, ČLP/VMO/897, vr. 12. 1. 2000, DKK 1/1, VD, oko H, 58 cm, PZ I. c., nos 4, O: Lord z Dianina revíru M: Juna ze Dzbele, Majitel: Tomáš Hynčík, Úboč 55, 345 43 Koloveč

Unita z Touškovských polí, ČLP/VMO/898, vr. 12. 1. 2000, DKK 0/0, Výborná, CAC, CACIB, BOB, oko H, 62 cm,ZV I.c., PZ I.c., LZ I.c., SVP I.c., O: Lord z Dianina revíru; M: Juna ze Dzbele, Maj: Pavel Zmeškal, Krásný Dvůr 143, 439 72

Žofka z Touškovských polí,ČLP/VMO/1215, vr. 18. 4. 2004, DKK 0/0, VD,V, CAC, R.CACIB, oko H, 59 cm, PZ I. c.nos 4, O: Yves v. Hubertus Bründl M: Juna ze Dzbele, Maj.: Václav Havlíček, Ves Touškov 34, 333 01 Stod

“z Týnecké kovárny”

Cilka z Týnecké kovárny, ČLP/VMO/1118, vr. 22. 3. 2003, DKK 1/1, V, oko H, 62 cm, ZV I.c., PZ I.c., nos 4
o: Cento Krásný les m: Grey z Březenských revírů, Maj.: Karsit s.r.o., Jaroměř

Cira z Týnecké kovárny, ČLP/VMO/1116, vr. 22. 3. 2003, DKK 0/0, V, oko H, 62 cm, ZV I.c., PZ I.c., nos 4
o: Cento Krásný les m: Grey z Březenských revírů, Maj.: Karsit s.r.o., Jaroměř

“z Vlkanečského revíru

Borina z Vlkanečského revíru, Člp VMO/846, vr. 22. 3. 1999, DKK 1/0, Výborná, CAJC, BOB, oko TmH, PZ I.c., ZO 4, O: Astor Orlovy M:Gera ze Selmického revíru, Maj: Jiří Tileček, V poli 17, Ostrava Zábřeh 700 30

Ema z Vlkanečského revíru, ČLP/VMO/1093, vr. 17. 8. 2002, DKK 1/1, V, R. CAC, oko H, 61 cm, ZV, PZ I. c., nos 4
O: Gonzo v. Freihof M: Gera ze Selmického revíru, Maj.: Vlastimil Sklenář, Dolní 34/13, 591 01 Žďár nad Sázavou

“ze Dzbele”

Jena ze Dzbele, Člp. 702, vr. 14. 5. 1996, DKK I/I, V, Šamp. Sdlovenska mladých, 5 x CAC, 2 x CACIB, 1 x R.CACIB, 4 x BOB, oko H, 60 cm, ZV, PZ I.c., nos 4, ZO 3, otec: Andi v. Kaiserstein, M: Borka z Vlkanečského revíru , maj.: Michaela Marečková, Nádražní 111, 753 66 Hustopeče n. Bečvou, okr. Přerov

Jeta ze Dzbele, Člp. 704, vr. 14. 5. 1996, DKK 0/0, VD, oko SH, 60 cm, PZ I.c., nos 4, ZO 4, O: Andi v. Kaiserstein, M: Borka z Vlkanečského revíru, maj. Gabriela Fořtová, Hoříkovice 30, 333 01 Stod, okr. Plzeň-jih

Juna ze Dzbele, Člp. 705, vr. 14. 5. 1996, DKK I/I, VD, oko H, 58 cm, PZ, VZ I.c., nos 4, ZO 4, O: Andi v. Kaiserstein, M: Borka z Vlkanečského revíru , maj.: Václav Havlíček, Ves Touškov 34, 333 01 Stod, okr. Plzeň – jih

“ze Sivického lesa”

Alma ze Sivického lesa, ČLP/VMO/1221, vr. 21. 4. 2004, DKK 1/1, V, oko H, 62 cm, PZ I.c., nos 4
o: Tom z Touškovských polí m: Poly od Nezdického potoka, Maj.: Zdeněk Ryšánek, 664 05 Tvarožná 202

Blanka ze Sivického lesa, ČLP/VMO/1525 , vr 1.10.2008, DKK A/A, oko tmavě hnědé, výška 58 cm, Výborná,PZ v I. ceně, nos 4 otec: Kiki Ciperro, matka: Alma ze Sivického lesa, majitel Zdeněk Ryšánek, Tvarožná 202 Blanka ze Sivickeho lesa-rodokmen

“ze Sionských lesů”

Aida ze Sionských lesů, ČLP VMO/912, vr.2. 2. 2000, DKK 0/0, Výborná, CAC, Vítěz speciální výstavy, oko H, 62 cm, ZV I.c., PZ I.c., O: Car z Černého lesa M: Brita z Prašivického lesa, Maj.: Čáp Jiří, Radlík 97, Jílové u Prahy

Asta ze Sionských lesů, ČLP VMO/913, vr. 2. 2. 2000, DKK 1/2, Velmi dobrá, oko H, 60 cm, ZV I.c., PZ I.c., SVP II.c., ZO 3, O: Car z Černého lesa M:Brita z Prašivického lesa, Maj.:Jiří Klimt, Dlouhá Lhota 75, 263 01

“z Úboče”

Brita z Úboče, ČLP/VMO/1286, nar. 26. 5. 2005, DKK 2/2, V, 59 cm, oko H, ZV I. c. nos 4, PZ I. c. nos 3
O: Omar od Nezdického potoka M: Una z Touškovských polí, Maj.: Miloš Čepička, Branská 6, Domažlice

Cinda z Úboče, ČLP/VMO/1404, vr 11.05.2007, DKK B/B, oko hnědé, výška 58 cm, VD, PZ I. cena, nos 4 otec: Omar od Nezdického potoka, matka: Una z Touškovských polí, majitel Petr Vinkler, Kamenné Žehrovice 240 Cinda z Uboce-rodokmen

Agi ze Staroměstských vrchů,ČLP/VMO/1503, vr. 14.03.2008, DKK 1/1, oko tmavě hnědé, výška 61 cm, V, Krajský vítěz, PZ, II cena, ZVP, BZ I. cena, nos 4, otec: Tom z Touškovských polí, matka: Geri od Nezdického potoka, majitel: Jan Derka, Švábenice 332, Ivanovice na Hané    Agi ze Staromestskych vrchu-rodokmen

Aska ze Semtínských potoků, Člp/VMO/1159, vr. 11. 7. 2003, DKK 0/0, V, 2 x CAC, res.CACIB, NV, BOB, oko H,59 cm, PZ I.c., nos 4, O: Avar z Klíčovského vrchu M: Kiki Svatoborský revír, Maj: Jaroslav Bendl, Sadová 2122, Nymburk

Angie Vanessa Atalanta, ČLP/VMO/859, vr. 26. 3. 1999, DKK 1/1, Výborná CAC, oko H, 58 cm, PZ I.c., O: Astor Orlovy M: Jena ze Dzbele, Maj.: Josef Vrzáček, 17.listopadu 198, Třemošnice 538 43

Anny Vítkovský les, ČLP/VMO/1210, vr. 26. 2. 2004, DKK 0/1, V, CAC, NV, BOB, oko SH,62 cm, ZV I.c., PZ I.c., nos 4
o: Avar z Klíčovského vrchum: Ajka Švejborka, Maj.: Jaroslav Ondra, 742 35 Dobešov 21

Ája od Hájovny Lopaty, ČLP/VMO/893, vr. 29. 10. 1999, DKK 0/0, V, CAC, oko H, 61 cm, PZ I. c., nos 4, O: Car z Černého lesa M: Andy z Týneckého dvora, Majitel: Vojtěch Hubáček, Moravská 442, 696 19 Mikulčice

Ajka od Kaltouzu, ČLP /VMO/751, vr.14.2.1997, DKK O/O, VD, oko hnědé, 59 cm, ZV, SVP, PZ I.c., LZ III.c., VZ II.c., ZO 4, O:Astor Orlovy M:Asta Kotrdáč, Maj.:Jaroslav Škarytka, Hořenice 10, 551 01 Jaroměř

Alka z Klíčovského vrchu, ČLP/VMO/820, vr. 18. 4. 1998, DKK 0/0, VD, oko H, 60 cm, ZV I.c., ZV-Polabské derby ohařů I.c., PZ I.c., ZO 4, O: Lord z Dianina revíru M:Chanel z Vílova, Maj.:Karel Vejvoda, Zduchovice 63, 262 63 Kamýk nad Vltavou

Asta z Dějkova, ČLP/VMO/1031, vr. 21. 6. 2001, DKK 1/1, Výborná, Vítěz třídy, Oko TH, 58 cm, ZV I.c, PDO I.c., PZ I.c., ZO 4, O: Gonzo vom Freihof M: Alka z Klíčovského vrchu, Maj: Jaroslav Voříšek, Otmíče 3, 267 51 Zdice

Asta z Hrazanského údolí, Člp. 642, vr. 6. 5. 1995, DKK 0/0, VD, oko SH, 63 cm, PZ II.c., nos 3, ZO 4, O: Car z černého lesa, M: Ajka ze Střižáku, maj. Miroslav Čeněk, Velký Ježov 46, 391 43 Mladá Vožice, okr. Tábor

Astra od Funbergu, Člp/VMO/1088, vr. 30. 5. 2002, DKK0/0, V, Vítěz třídy, oko TH, 58 cm, PZ I.c., nos 4
O: Gonzo v. Freihof M: Ajdy ze Sionských lesů, Maj.: ing.Jiří Čáp, Libeř-Radlík 97, 254 01 Jílové u Prahy

Aša Drywalley, Člp/VMO/1325, vr. 30. 1. 2006, DKK 0/0, VN, VD, oko H, 61 cm, ZV I.c., PZ I.c., nos 4
O: Ogar od Nezdického potoka M: Brita Ranzern Wald, Maj.: Jiří Vokurka, Jetřichovice 64, Pacov

Aura ze Zálužského háje, Člp/VMO/1004, vr. 18. 3. 2001, DKK 1/1, VD, oko H, 60 cm, ZV III. c., PZ I. c., nos 4, O: Lord z Dianina revíru M: Jeta ze Dzbele, Maj: Tomáš Brunclík, 331 52 Mrtník 112

Bella Bohemia Brüx, ČLP 825,, vr.1. 5. 1998, DKK 1/1, Velmi dobrá, oko TH, 59 cm, ZV I.c., PZ II.c., O.:Andi vom Kaiserstein M.: Eike vom Pinnhügel, Maj.:František Brožek, Moravěves 42, 434 01 Most

Bessy z Lhoteckého zámku ČLP/VMO/1293, nar. 14. 5. 2005, DKK 0/0
VD, 60 cm, oko H, ZV I. c., VP I. c., PZ III. c., PZ I. c., nos 4, O: Gonzo v. Freihof M: Asta ze Sionských lesů
Maj.: Jiří Klimt, Dlouhá Lhota 75, 263 01 Dobříš

Brita z Prašivického lesa, Člp. 762, vr. 12. 4. 1997, DKK I/I, VD, oko tmavě hnědé, 58 cm, PZ I.c., nos 4, ZO 4, O: Andi vom Kaiserstein M.:Hera Svatoborský revír, maj.:Vladimír Petrásek, Tylova 552, 285 04 Uhlířské‚ Janovice

Brita z Malého Kárníku, ČLP/VMO/735, vr. 12.8.1996, DKK O/O, V, Vítěz třídy, CAC,CACIB, PZ I.c., ZO 4, O: Astor Orlovy M:Carin z Černého lesa, Maj.: Miroslav Filinger, V Nových Domkách 125, 25067 Klecany

Bryta od Novořeckých rybníků, ČLP/VMO/1386, DKK 0/0 , V, 60cm, oko H,Zv I. c., PZ I. c., LZ I. c., VP II. c., nos 4
O: Andy od Funbergu M: Bessy Švejborka, Maj.: Jaromír Merta, Brumov 88, Lomnice 679 23

Cita z Prašivického lesa, ČLP/VMO/800, vr. 10. 1. 1998, DKK 0/0, VD, oko H, 61 cm, ZV, PZ I. c., nos 4, O: Andi vom Kaiserstein M: Hera Svatoborský revír, Majitel: Vladimír Semerád, Dolní Heřmanice 59, 594 01 Velké Meziříčí

Cita z Velkého Ježova, Člp/VMO/1181, vr.17. 10. 2003, DKK 0/0, V, oko H, 61 cm, český šampion, Národní vítěz 2005 a 2006, CACIB, 3x BOB, PZ I. c. nos 4, O: Yves v.Hubertus Bründl M: Asta z Hrazanského údolí
Maj. Lenka Čechurová-Trappová, Přípotoční 31, 110 00 Praha 10

Conny od Hořenické tvrze, Člp/VMO/1110, vr.13. 3. 2003, DKK 1/1, Výborná, CAJC, BOB, oko H, 61 cm,
ZV III. c., PZ I. c., nos 3, 4, O: Kid Svatoborský revír M: Ajka od Kaltouzu, Maj. ing.Dušan Čížek, 788 13 Vikýřovice 301

Grey z Březenských revírů, ČLP/VMO/928, vr. 6. 3. 2000, DKK 0/0, Výborná, Oblastní vítěz, oko SH, 63 cm, PZ I.c.,O: Buddy Bohemia Brüx M: Oluš od Krounky, Maj.: Skopal Jaroslav, Na Kříbě 36, 783 72 Velký Týnec

Hanka Ciperro, ČLP 965, vr. 5. 9. 2000,DKK 1/1, Výborná, PZ, LZ, MVZ I.c., VJP 68 b., HZP 178 b., O.:Dexter Ciperro M.:Clay Ciperro, Maj.:Jaroslav Mareš, Šimonkova 342, 538 03 Heřmanův Městec

Chanel z Vílova, Člp. 651, vr. 29. 4. 1995, DKK, V, oko T, 60 cm, ZV, PZ, VP I.c., nos 4, ZO 4, O: Chico v. Hochholz, M: Ferra Svatoborský revír, maj.: Jiří Vogeltanz, Starý Klíčov 76, 348 01 Mrákov, okr. Domažlice

Chera ze Selmického revíru, Člp/VMO/1103, vr. 25. 1. 2003, DKK 1/1, V, CAC, R.CAC, R.CACIB, oko TH, 61 cm, ZV I. c., PZ I. c., nos 4, O:Barry Bohemia Brüx M: Paty od Nezdického potoka, Maj.: Ing.Lenka Fialová, Milence 64, 340 22 Nýrsko

Norma z Lúckého boří,ČLP/VMO/767, vr. 19. 4. 1997, DKK I/I, VD, oko SH, 60 cm, ZV i.c., PZ I.c., ZO 3, O: Andi vom Kaiserstein M: Cilka z Biskupské hájovny, Maj.: Alena Vatrtová, 79336 Malá Morávka 42

Sára od Seňovské paseky, ČLP/VMO/1354, vr. 2. 4. 2006, DKK 0/0, VD, 58 cm, oko H, ZV III.cena, PZ II.cena, nos 4
O: Cisko von der Langen Weide M: Dona od Staré Vsi, Maj.: Fišer Václav, Úboč 32, 345 43 Koloveč

Yasmina vom Hubertus Bründl, ČLP/VMO/835, vr. 16. 7. 1998, DKK 0/0, V, Český junior šampion, Klubový vítěz 2000, 2xCAJC, 2xCAC, res.CAC, Res.CACIB, CACIB, BOB, ZV I.c., PZ Ic., VP I.c., LZ III.c., VZ I.c., KS MVZ II.c.. O. Arco v.Sieglhausen M: Fedra v.d. Scheuchermühle, Maj: ing.Milan Polák, Osvobození 922, 342 01 Sušice