Smutná zpráva

Smutná zpráva

“Do věčných lovišť odešel kamarád ing. Václav Kloub. Všestranný rozhodčí, který posuzoval i vedl na našich MVZ v K.Varech či MVD

Václav býval generální ředitel pivovaru Krušovice, kde také bydlel. Odešel dobrý rozhodčí i člověk.

Čest jeho památce… Petr Buba

Nord Bohemia Canis Litoměřice 18.5.2019 – Výsledky

Nord Bohemia Canis Litoměřice 18.5.2019 – Výsledky

kompletní výsledky ZDE

MMO

rozhodčí Vondrouš Otakar

1194 mezitřída Beiraod Rybníka Kálek, Drvota Dušan Velmi dobrý

11195 třída otevřená Gala Černá hůrka, Záleský Jiří, Výborný1, CAC

1196 třída pracovní Artemisz Kyšperských lesů, Beranová Jana, Výborný1, CAC

1197 třída šampionů, Bria Bravez Varů Karlových, Štréblová Petra, Výborný1, CAC, CACIB, BOB

1198  třída veteránů, Baylene Badaine, Beranová Jana, Výborný1, BOV

 

DO

rozhodčí Vondrouš Otakar

1199 třída pracovní, Fin Skřivánčí rokle, Kůra Jiří, Výborný1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3

1200 třída pracovní Fely Skřivánčí rokle, Tlustý Miroslav, Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Český MMO se ve světě neztrácí

Český MMO se ve světě neztrácí!

Velký úspěch zaznamenal chovatel MMO Roman Trojka se svým odchovánkem Cvikem ve Finsku.

Na výstavě Iisalmi NORD, 11-12.5.2019 byl oceněn pes Cvik z Romanova chovu tituly SA, CAC BOB, NORD CAC, BIG-2, rozhodčí Ann Carlström, Švédsko

A svůj úspěch zopakoval o týden později na výstavě Mehtäkoera punttisu 2019 kdy Cvik z Romanova chovu získal CAC BOB, BIG-3

Gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci Českého chovu za hranicemi!

12.Memoriál MVDr.Vladimíra Soukupa ZV CACT – Výsledková listina

12.Memoriál MVDr.Vladimíra Soukupa ZV CACT –Výsledková listina

Výsledková listina ZDE

1. místo Cilka z Elevenu, fena, MOK,  Jarmila Křivánková, 225 bodů, I.cena

2.místo Andy z Kiewegova revíru, fena, VMO,  Ing. Adéla Fryšová, 225 bodů, I.cena CACT

3.místo, Aria z Kiewegova revíru, fena,, VMO,  Anna Fryšová, 225 bodů, I.cena Res.CACT

Fotogalerie ZDE

 

 

 

Nominační soutěž Memoriálu Richarda Knolla – Výsledkové tabulky

Nominační soutěž Memoriálu Richarda Knolla – Výsledkové tabulky

Gratulujeme dvěma zástupcům KDO ke skvělé prezentaci a umístění!

V sobotu nastoupil Martin Jambor s fenou Happy z Budišovské doliny (DO). Skončili na 3. místě 263 bodů

Neděle patřila MMO, Pavel Dušek s Falkem z Rasetova dvora obsadili 4. místo, 235 bodů

Fotodokumentace ze soboty ZDE

pátek

sobota

neděle

Nominační soutěž Memoriálu Richarda Knolla – Výsledky a foto, sobota 11.5.2019

Nominační soutěž Memoriálu Richarda Knolla – Výsledky a foto, sobota 11.5.2019

Druhý den Nominací a naše první “želízko v ohni”  Martin Jambor s fenou Happy z Budišovské doliny nezklamali! Skončili na 3. místě 263 bodů, II.cena. Jelikož jsem byla přítomna neodpustím si dodat, klobouk dolů před všemi co v nepřetržitém lijáku a zimě obstáli!

Fotografie a výsledná tabulka ZDE

Memoriál Miroslava Němce – ZV KDO CACT – VÝSLEDKY

Memoriál Miroslava Němce – ZV KDO CACT – VÝSLEDKY

Dne 4. 5. 2019 se konal 10. ročník Memoriálu Miroslava Němce – ZV KDO CACT.

Z 10ti psů dokončilo Memoriál úspěšně 7.

1. místo – MMO Zarra z Florianova dvora, I. cena, 228 bodů, CACT, vůdce Josef Adámek

2. místo – DO Beretta z Číchova, I. cena, 225 bodů, CACT, vůdkyně Markéta Petrů

3. místo – MMO Bastet z Kyšperských lesů, I. cena, 222 bodů, vůdce Petr Vašíček

Dále v první ceně uspěli

MMO Aura z Lipovského háje, 221 b., vůdce Jan Sečkář, NKO Heda z Oklikova, 221 b., vůdkyně Libuše Sekaninová, MMO Ares z Dlouhé jámy, 214 b., vůdkyně Alexandra Škápíková, a nejmladší z účastníků sedmiměsíční VMO Amir z Englerovej záhrady, 208 b., vůdce Emil Kuneš.

Nejlepší v plemeni

KONFERENCE – Usnesení, Hlavní směry činnosti a Podmínky chovnosti – dokumenty

KONFERENCE – Usnesení, Hlavní směry činnosti a Podmínky chovnosti – DOKUMENTY

přikládám dokumenty schválené Konferencí ze dne 30.3.2019

Podmínky chovnosti schválené na konferenci vstoupí v platnost po zveřejnění v nejbližším Klubovém zpravodaji a  po jeho rozeslání  od 1.7.2019.
Výbor KDO pracuje v novém složení od zvolení na konferenci
DOKUMENTY

 

CACIB Prague Expo Dog 20.4.2019

CACIB Prague Expo Dog 20.4.2019 -VÝSLEDKY

MMO, rozhodčí Petr Buba

Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
třída mladých Arya Hubertův poklad Zelenková Romana Velmi dobrý1
mezitřída Bella Venaricas Šíma Jaroslav Velmi dobrý1
třída otevřená Afra od Smilovského rybníka Laštovková Petra Velmi dobrý2
třída otevřená Bria Brave z Varů Karlových Štréblová Petra V1, CAC, CACIB, BOB
třída pracovní Bona Jammy z Varů Karlových Sedláčková Lenka Velmi dobrý1

DO, rozhodčí Formánek Jiří, Ing.

třída pracovní Leila Lanferové polia Vavřina Petr Výborný1

více ZDE

Mezinárodní výstava psů, České Budějovice 13. – 14. 4. 2019 – VÝSLEDKY

Mezinárodní výstava psů, České Budějovice 13. – 14. 4. 2019 VÝSLEDKY

MMO rozhodčí Řeháček Petr

třída mladých Aston Martin JanMarket’s Garden, Doležalová Alena, Výborný1, CAJC                                      

mezitřída Cody Locus Perennis, Skřičil František, Výborný1, CAC, CACIB, BOB

třída mladých, Abracadabravom Rankwald, Kolerusová Ivana, Výborný2

třída mladých, Ashley JanMarket’s Garden, Otta Jakub, Absence

třída mladých Asta JanMarket’s Garden, Pileček Zbyněk, Výborný1, CAJC, BOJ

třída mladých Ina ze Záhumenic, Voříšek Jaroslav, Výborný3

mezitřída Beira od Rybníka Kálek, Drvota Dušan, Velmi dobrý

mezitřída Bella Venaricas, Šíma Jaroslav, Výborný1

třída pracovní Dinaz Kbelských luk, Staněk Jaromír, Absence

třída pracovní Gábi z Rasetova dvora, Trochta Patrik, Výborný1, CAC, CACIB, BOS

VMO rozhodčí Řehánek Petr

mezitřída Venda Svatoborský revír, Lom Václav, Výborný1, CAC, R.CACIB

třída otevřená, Unyx Svatoborský revír, Kubíček Josef, Výborný2, R.CAC

třída otevřená, Yosh Junior od Nezdického potoka, Holá Iva, Výborný1, CAC, CACIB, BOB

třída mladých, Andy z Kiewegova revíru, Fryšová Adéla, Výborný1, CAJC, BOJ, BOS

třída otevřená, Asta z Miketova dvora, Staněk Jaromír, Absence

DO rozhodčí Řehánek Petr

třída mladých, Dominicus von Kollersdorf, Frank Carina, Výborný1, CAJC, BOJ

třída otevřená, Cháron z Budišovské doliny, Šimka Bohumil, Absence

třída otevřená Xir z Mechova, Vondrášek Miloš, Výborný1, CAC

třída pracovní, Agar od Čapačky, Morcinek Rostislav, Výborný1, CAC

třída otevřená, Chyra z Budišovské doliny, Doležalová Lucie, Výborný1, CAC

třída pracovní, Chris z Budišovské doliny, Juda Václav, Velmi dobrý1

třída šampionů, Chera z Budišovské doliny, Juda Václav, Absence

třída veteránů, Gessi z Budišovské doliny, Doležalová Lucie, Výborný1, BOV, BOB

Foto BOB Gessi z Budišovske doliny

Kompletni vysledky ZDE