Výsledky MVZ DO CACIT a MVZ CACIT DO, VMO, MMO 2023

O víkendu 15. – 17. září 2023 se konaly Mezinárodní všestranné zkoušky DO – CACIT a Klubová soutěž MVZ CACIT – DO, VMO, MMO, ostatní plemena.

Na MVZ DO bylo předvedeno 12 psů, z nichž dva dokončili zkoušky v první ceně, dva psi skončili v ceně druhé, pět psů ve třetí a tři neobstáli. Vítězem se stal pes DO Ares vom Franzensberg, vůdce Thomas Dahlmann – I. cena, 483 bodů. Na druhém místě byl Gary z Horákova dvora, vůdce Jiří Drahokoupil –  I. cena, 467 bodů. Třetí místo obsadil Bak z Lesa Ouliště, vůdce Václav Hejna – II. cena, 480 bodů.

Na Klubové soutěži MVZ CACIT bylo předvedeno 13 psů – 4 MOK, 3 MMO, 2 VMO, 2 DO, 1 SHO a 1 KO, z nichž sedm psů neobstálo, 4 skončili ve třetí ceně, jeden ve druhé a jeden v první ceně. Vítězem se stal pes MOK Anakin Cabama Crazy Hunter, vůdce Jakub Vocloň – 455 bodů, I. cena. I na druhém místě byl MOK, tentokráte fena Born For Evastreko, vůdkyně Eva Nováková – 450 bodů, II. cena. Nejlepším z plemen KDO byl na třetím místě pes MMO Aron Bílý revír, vůdce Zdeněk Chyba – 450 bodů, III. cena.

Všem srdečně gratulujeme!

Celkové výsledky naleznete v sekci Výsledky klubových zkoušek z výkonu.

Napsat komentář