25. Samostatná klubová výstava KDO Konopiště

V sobotu 13. 5. 2023 se konala 25. Samostatná klubová výstava KDO a přehlídka chovných psů a fen na Konopišti. Na výstavu bylo přihlášeno 74 MMO, 15 VMO a 30 DO. Posuzování se ujali pan MVDr. Luboš Šlapanský (MMO) a pan Petr Buba (DO a VMO). Nejkrásnějším psem celé výstavy s tituly CAC, KV, BOB a BIS se stal malý münsterlandský ohař Fram z Florianova dvora, jehož majitelem je pan Ing. Milan Smejkal.

Z mladých psů byli u MMO jako nejlepší vybráni fena Gara z Florianova dvora (CAJC, BOJ) majitele pana Ing. Jaroslava Hlaváčka a pes Cesar Kim z Otěšína (CAJC), jehož majitelem je pan Jiří Hnatko. Mezi dospělými fenami zvítězila Dora z Louštínského vrchu (CAC, KV, BOS) pana Pavla Václavka a titul BOV získala Alka z Babětínské stráně paní Ivany Kolerusové.

Mezi mladými fenami VMO (psi do třídy mladých přihlášeni nebyli) zvítězila Debbie z Miketova dvora (CAJC, BOJ) majitelky paní Bc. Barbory Černé. Nejlepší dospělou fenou pak byla Windy Svatoborský revír (CAC, KV, BOS) paní Ing. Lenky Fialové. Za nejkrásnějšího velkého münsterlanda byl vyhlášen pes Atos Junior od Nezdického potoka, jehož majitelem je pan František Prášil.

U DO byl nejlepší z mladých pes Brick Starý háj (CAJC, BOJ) majitelky paní Mgr. Markéty Rebrošové, z fen si titul CAJC odnesla Life z Budišovské doliny slečny Lucie Doležalové. Vítězem mezi německými ohaři dlouhosrstými se stal pes Hasan Skřivánčí rokle (CAC, KV, BOB), jehož majitelem i chovatelem je pan Miroslav Tlustý. Jako nejkrásnější z dospělých fen DO byla vybrána Aida Jomapo (CAC, KV, BOS) majitele pana Jana Šrámka a nejlepším veteránem se stal Ares z Písek (BOV) pana Stanislava Doležala.

Všem srdečně gratulujeme!

Kompletní výsledky s fotkami a posudky budou zpracovány a na jejich přidání na web zde opět upozorním. Prosím členy o trpělivost, připravujeme zároveň Zpravodaj a účast na výstavě byla velmi hojná, nějakou dobu to tudíž potrvá, než vše v momentálně tak vzácném volném čase dokážu zvládnout. Děkuji

Napsat komentář