Výsledky 51. CACIT Klubové soutěže – MVZ KDO a 52. CACIT MVZ DO

O víkendu 11. 9. – 13. 9. 2020 se v Chlumci nad Cidlinou (v honitbách MS Kosičky, MS Zdechovice, MS Lužec nad Cidlinou, MS Starý Bydžov a MS Nový Bydžov) konaly dvě vrcholné akce našeho klubu –  51. CACIT Klubová soutěž MVZ – DO, VMO, MMO a 52. CACIT Mezinárodní všestranné zkoušky DO.

Všem, kteří se na pořádání těchto zdařilých akcí podíleli, velice děkujeme a všem vůdcům srdečně gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Vítězi 51. CACIT Klubové soutěže MVZ – DO, VMO, MMO se stali pes DO Solojäger’s Zakk se svým vůdcem panem Winfriedem Edelmannem, kteří získali I. cenu, 493 bodů a titul CACT. Druhé místo obsadili pes DO Amor von der Riedleite s vůdcem panem Ing. Luďkem Jirků – I. cena, 490 bodů, Res. CACT a třetí se umístili fena DO Leila Lanferové Polia s vůdcem panem Petrem Vavřinou – I. cena, 478 bodů.

Vítězi 52. CACIT Mezinárodních všestranných zkouškek DO se stali fena Finja Lindemann’s s vůdcem panem Jiřím Hálou, kteří získali I. cenu, 485 bodů a titul CACT. Jako druhá se umístila fena Quentje vom Paradies, jejíž vůdce byl Andreas Wennemer – I. cena, 470 bodů, Res. CACT. Třetí místo získali pes Ben ze Střípků s vůdcem panem Františkem Chvojkou – I. cena, 465 bodů.

Celkové výsledky naleznete ZDE

 

Napsat komentář