Vzpomínka na Zdeňka Bártu …

O náhlém úmrtí pana Zdeňka Bárty z Ostravy Poruby jsem Vás již informovala. Nyní přikládám několik slov o tomto dlouholetém členovi KDO.

Za vzpomínku a fotografii děkuji Martinovi Hankemu

Dne 23.5. 2019 opustil náhle řady našeho klubu dlouholetý člen pan Zdeněk Bárta z Ostravy Poruby.

Byl zkušený rozhodčí pro ohaře i malá plemena, věnoval se chovu MMO. Z jeho chovatelské stanice „ze Záhumenice“ pocházejí chovní psi Guro a Chin. Měl jsem tu čest, že mě pan Bárta několikrát posuzoval na zkouškách. A několikrát jsme spolu cvičili své psy. Nezapomenu, jak při přípravě barvy ve svém věku přede mnou přeskočil příkop. V tu chvíli jsem si řekl, že bych chtěl v jeho letech být také tak fit.

Nicméně nikdo nejsme nesmrtelný a každý musíme tento svět opustit. Po panu Bártovi tady určitě zůstane kus poctivé práce a jeho psi, kteří byli vždy perfektně vycvičeni. A také naše vzpomínky, ve kterých s námi zůstává.

Čest jeho památce upřímnou soustrast rodině.

Martin Hanke

2 komentáře u „Vzpomínka na Zdeňka Bártu …“

  1. Dobrý den, bohužel až dnes jsem se dočetla, že pan Bárta loňského roku zemřel . Před lety jsme si do Prahy odvezli pejska MMO právě od pana Bárty.Argo je oddaný,vynikající a milující pes a stále se těší dobrému zdraví, pokud to tak vydrží, v prosinci se dožije krásných 14 let .Timto bych opožděně chtěla panu Bártovi za tak skvělého psa poděkovat, čest jeho památce . S pozdravem Helena Rozumková

    Odpovědět

Napsat komentář